Zakres terytorialny

 

  

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Podgórza Ewa Czuber-Kiełkowicz działa w obszarze właściwości Sądu Rejonowego dla Krakowa – Podgórza

 

Obszar właściwości Sądu Rejonowego dla Krakowa - Podgórza - (dla części miasta w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnicy Podgórze—Dzielnica VIII, Dzielnica IX, Dzielnica X, Dzielnica XI, Dzielnica XII oraz Dzielnica XIII) miasta Krakowa.

 

Obszar właściwości Sądu Rejonowego dla Krakowa Podgórza

Spis ulic:

 

A

Abrahama
Agatowa
Agawy
Albańska
Albatrosów
Aleksandrowicza
Aleksandry
Algierska
Amarantowa
Andricia
Andrusikiewicza
Andrychowska
Anusi
Arktyczna
Armii "Kraków"
Armii Kraków

 

B

Babiego Lata
Babińskiego Józefa
Babinicza
Baczyńskiego
Badurskiego
Krzysztofa Kamila
Bagienna
Bagrowa
Balanówka
Balickiego
Bażanki Kaspra
Bałuckiego Michała
Banachiewicza Tadeusza
Barbary
Bardowskiego
Barlickiego
Barska
Bartla
Bartników
Barty Płk.
Barycka
Bastionowa
Batalionów Chłopskich
Batki
Bednarska
Bellerta Józefa
Bełzy
Benedykta św.
Benedyktyńska
Berdyczowska
Beskidzka
Biała Droga
Białoruska
Białostocka
Bielskiego
Bieżanowska
Bieniarzówny Janiny prof.
Bierkowskiego
Biernata z Lublina
Biesiadna
Bieszczadzka
Billewiczów
Biskupińska
Blacharska
Bluszczowa
Bławatkowa
Błotna
Błotniska
Bobrowa
Bobrzyńskiego Michała prof.
Bocheńskiego Józefa ojca
Bochenka
Bochnaka
Boczna
Bocznica
Bodzowska
Bogdanowicza Karola
Bogdanowskiego
Bogucianka
Bogucicka
Bohaterów Getta
Bojki
Bolesława Śmiałego
Bonarka
Boratyńskiego Czesława
Borkowska
Borkowskie Błonia
Borowinowa
Borsucza
Botewa Christo
Braci Dudzińskich plac
Braci Jamków
Braci Kiemliczów
Brandla
Braterska
Braterstwa Broni
Brodzińskiego
Brożka Jana
Browarniana
Brucknera Aleksandra
Brzask
Bugaj
Bujaka
Bukowa
Bulwar Podolski
Bułgarska
Bułhaka Jana
Bunscha Karola
Buraczana
Burgundzka
Butrymów
Bystra
 

C
Cechowa
Cegielniana
Ceglarska
Celna
Centkiewiczów
Cesarza Benedykta
Chałubińskiego
Chanieckiej
Chęcińska
Chlebnicza
Chłodna
Chłopska
Chmieleniec
Chmielna
Chochołowska
Chojnicka
Chorzowska
Chrzanowskiego
Ciasna
Ciechanowska
Ciechocińska
Ciepła
Ciesielska
Ciołkosza
Czackiego Tadeusza
Czajkowskiego Józefa
Czajna
Czapińskiego
Czarnieckiego
Czarnochowicka
Czarnogórska
Czarodziejska
Czechosłowacka
Czechowicza
Czeczotta
Czeppe Zdzisława
Czerska
Czerwiakowskiego
Czerwone Maki
Czołgistów
Czorsztyńska
Czuchnowskiego
Czwartaków
Czyżówka
Czymańskiego
Czyrniańskiego

 

Ć
Ćwiklińskiej
Ćwikłowa

 

D
Daliowa
Danalówka
Danusi Jurandówny
Darasza
Dauna
Dębickiego Stanisława
Dębnicka
Dębnicki Rynek
Dęboroga
Dębowa
Dąbrówki
Dąbrowskiego
Dębskiego
Dekarzy
Dekerta
Dembowskiego
Deotymy
Dercza Władysława
Dereniowa
Dźwigońskiego
Długosza Jana
Do Groty
Do Luboni
Do Wilgi
Dobczycka
Dobrowolskiego Antoniego
Doktora Judyma
Domagały
Domowa
Doroszewskiego
Dróżka
Drewniana
Droga Rokadowa
Drożdżowa
Druhny Hanki
Drukarska
Drużbackiej
Druskiennicka
Dubois
Dudzińskich Braci
Duża Góra
Dworcowa
Dworska
Dworski Ogród
Dygasińskiego
Działkowa
Działowskiego
Dziewiarzy
Dzikiej Róży


E
Eibischa Eugeniusza
Ekielskiego Władysława
Emira por.
Estońska
Falista
Falowa
Fałęcka
Fałęcki Rynek
Familijna
Fedkowicza Jerzego
Filipowicza
Flanka
Forteczna
Fredry Aleksandra

 

G
Gacki
Gadomskiego Walerego
Gajowa
Gałęzowskiego Józefa
Gardowskiego
Gółaśka
Górników
Górska
Gąsiorowskiego
Gdowska
Geologów
Gersona
Gierymskich
Gilowa
Gipsowa
Gliniana
Głogowska
Gminna
Golikówka
Golkowicka
Goździkowa
Gołaśka
Gołąba
Gościnna
Gombrowicza
Goplany
Gorczyna
Goryczkowa
Goslara Juliana
Goszczyńskiego
Granitowa
Grawerska
Grochowa
Grodzisko
Gromady Grudziąż
Gromadzka
Gronostajowa
Gronowa
Grota Roweckiego Stefana
Gruszczyńskiego
Gryglewskiego
Grzecha
Grzegorzewskiej Marii
Grzepickiego
Grzepskiego

Grzybki

Gumniska
Gumowskiego Jana
Gutenberga Jana
Gwarna
Gwieździsta

 

H
Habeli
Hajera
Hallera
Halszki
Harasymowicza Jerzego

Harcerska
Harcerzy Krakowskich
Heila Edwarda
Heleny
Heligundy
Heltmana
Herbowa
Hetmańska
Heweliusza
Hoborskiego
Hodura Franciszka bpa.
Hoffmanowej Klementyny
Hollendra
Homolacsa Karola
Horaka
Hoyera
Hubalczyków
Huculskiej
Hufcowa
Husarska
Hypty

 

I
Iłowa
Imielna
Inicjatywy Lokalnej
Irysowa
Iwaszkiewicza
Iwonicka

 

J
Jachimeckiego Zdzisława
Jacka Św.
Jaglarzów
Jagodowa
Jahody Roberta
Jakubowskiego
Jana Heweliusza
Jana XXIII
Janasówka
Janowa Wola
Janowskiego Jana
Jar
Jarockiego
Jarosławska
Jasielska
Jasieńskiego
Jasienicy Pawła
Jasińskiego
Jasiukowicza
Jastrzębia
Jaworowa
Józefińska
Jędrzejczyka
Jeleniogórska
Jeździecka
Jelskiego
Jemiołowa
Jerozolimska
Jerzmanowskiego
Jesienna
Jugowicka
Juranda ze Spychowa
 

K

Kacza
Kadena - Bandrowskiego
Kadłubka Wincentego
Kaimska
Kajzera ks.
Kaktusowa
Kalinowa
Kaliska
Kallimacha
Kalwaryjska
Kamieńskiego
Kamieniarska
Kamieniecka
Kanarkowa
Kapelanka
Karabuły Wojciecha ks.
Karpacka
Karpińskiego Franciszka
Kawowa
Kącik
Kędzierzyńska
Kąpielowa
Kępińskiego Antoniego
Kępna
Kenara
Ketlinga
Kiełkowskiego
Kiemliczów Braci
Kiepury
Kierzkowskiego
Kijanki
Kilińskiego Jana
Kingi św.
Klemensa
Klimeckiego
Kliniec
Klonowica Sebastiana
Kluka Jana
Kluszewskiego
Kłodzka
Kłuszyńska
Kminkowa
Kobierzyńska
Kochmańskiego
Kokosowa
Kokotowska
Kolarzy
Kolejarzy
Kolejowa
Kolista
Kolna
Kolonijna
Koźlarska
Koźmiana
Kołaczkowskiego
Kościuszkowców
Kołobrzeska
Kołodziejska
Komandosów
Komuny Paryskiej
Konfederacka
Konwaliowa
Kopernickiego Izydora
Kopiec Krakusa
Koprowa
Korczyńskiego
Kordiana
Korepty
Kormoranów
Korpala Michała
Kosiarzy
Kosocicka
Kostaneckiego
Kostrzewskiego Józefa
Koszalińska
Koszarówka
Koszutki
Koszykarska
Kotowskiego
Kotsisa Aleksandra
Kowalska
Kozia
Kozienicka
Kozietulskiego
Kraka
Krakusa
Krasickiego Ignacego
Krasowa
Krawiecka
Królówka
Krępy Aleksandra
Kredowa
Kresowa
Krochmalniki
Krokusowa
Krośnieńska
Krumłowskiego Konstantego
Krupińskiego
Krymska
Krystyna z Ostrowa
Kryształowa
Krzemieniecka
Krzemionki
Krzewowa
Krzyżańskiego
Krzyżanowskiego
Krzyżtoporska
Krzymulskiego
Krzywda
Księżarskiego Feliksa
Księżycowa
Kukiełek Golkowickich
Kułakowskiego Henryka
Kurasia Ferdynanda
Kurczaba
Kuryłowicza
Kusia Ks.
Kustronia
Kutrzeby Tadeusza
Kwatery
Kwiatowa
Kwietna

 

L
Lanckorońska
Landaua Lwa
Lande Jerzy
Lasówka
Lasek
Laskowa
Laskowska
Lasogórska
Lasoty Plac
Laszczki
Lecha
Lechicka
Lecznicza
Legionów Piłsudskiego
Lei
Letnia
Libertowska
Libery
Lilli Wenedy
Liściasta
Limanowskiego
Lipińskiego Wacława
Lipowa
Lipowskiego
Lipska
Lirników
Lisa – Kuli

Lubostroń
Lubuska
Ludowa
Ludwinowska
Ludwisarzy
Lusińska
Lutego Tura
Lwa Landaua
Lwowska

 

Ł
Łabędzia
Łaczka Ks.
Łaczka M. ks.
Łagiewnicka
Łagiewnicki Plac
Łamana
Łanowa
Łapanowska
Łazy
Łódzka
Łężce

Łobodowskiego
Łosiówka
Łowiecka
Łowienicka
Łuczników
Łuczyńskiego Zygmunta
Łukasińskiego Waleriana
Łukowiec
Łużycka
Łutnia

 

M
Maćka z Bogdańca
Macedońska
Macierzanki
Madalińskiego
Madejówka
Madera
Magnilii
Maja ks.
Maklakiewicza Jana
Makowa
Malborska

Malinowskiego
Malutka
Malwowa
Mała Góra
Małka
Małkowskiego
Marcika
Marcowa
Marusarzówny Heleny
Maryewskiego
Marzanny
Matecznego Antoniego /rondo/
Matematyków Krakowskich
Mazurska
Mączyńskiego Władysława ks.
Medalionów
Medyczna
Merkuriusza Polskiego
Miarowa
Michalika
Micińskiego Tadeusza
Mieczników
Miejscowa Mitrowa
Mierosławskiego
Mierzeja Wiślana
Mieszczańska


 

Miła
Miłkowskiego Zygmunta
Miodońskiego Jana Mireckiego Montwiła Józefa
Mitery Stanisława
Mitkowskiego Władysława
Mlynowa
Młodzieży
Mochnackiego
Mochnaniec
Moczydło
Modra
Mogiłki
Mokra
Monte Cassino
Monterska
Moraczewskiego Macieja
Morawiańskiego
Morozowicza
Moszyńskiego
Motarskiego Tadeusza
Motyla
Muszyńskiego
Muzyków
Mydlarska
Myślenicka
Myśliwska

 

N
Na Dołach
Na Grządkach
Na Jazkach
Na Klińcu
Na Kozłówce
Na Leszczu
Na Łuku
Na Obrytki
Na Pokusie
Na Solniku
Na Ustroniu
Na Wrzosach
Na Zjeździe
Na Zrębie
Nad Czerną
Nad Drwinią
Nad Fosą
Nad Potokiem
Nad Serafą
Nad Wilgą
Nadwiślańska
Nadzieja
Nałęczowska
Nałkowskiej
Narwik
Nawsie
Nazaretańska
Nefrytowa
Nenko Julii
Neussera
Niebieska
Niecała
Niedźwiedziny
Niedzicka
Niemcewicza Juliana
Niepodległości Pl.
Niepokólczyckiego
Nierówna
Niewodniczańskiego
Niwy
Normandzka
Nowaczyńskiego Adolfa
Nowaka
Nowickiego
Nowodworskiego
Nowogródzka
Nowohucka od nr 37
Nowosądecka
Nowotarska

 

O
Obozowa
Obrońców Helu
Obrońców Modlina
Obrońców Poczty Gdańskiej
Obrońców Tobruku
Obronna
Obrony Tyńca
Ochocza
Odrzańska
Ogórkowa
Ogrodniki
Okólna
Okocimska
Okopowa
Okręglik
Okrzei Stefana
Ondraszka
Opalińskiego
Opałka prof. T.
Opatkowicka
Opiala
Oraczy
Orawska
Orleańska
Orszańska
Orszy Broniewskiego St.
Orzechowa
Osikowa
Ossowskiego Michała
Osterwy
Owocowa

 

P
Pagórkowa
Pajdaka
Pańska
Pana Tadeusza
Paproci
Parkowa
Pasieczna
Paska Jana Chryzostoma
Pastelowa
Patynów H. i L.
Pawlickiego Stefana
Pawłowskiego
Półłanki
Perłowa
Petrażyckiego
Piaseckiego Sergiusza
Pienińska
Pierackiego
Pierzchówka
Pietrusińskiego Jana
Piltza Jana
Piłkarska
Pinocc
Piotra Św.
Piwna
Płaszowska
Płk. Dąbka
Pochwalskiego
Pochyła
Pocztowa
Pod Dębami
Pod Kopcem
Pod Pomnikiem
Pod Strugą
Pod Wierzbami
Podedworze
Podgórki
Podgórki Tynieckie
Podgwiezdna
Podhalańska
Podhalnie
Podlesie
Podłęska
Podmiłów
Podmokła
Podskale
Podwórkowa
Pokutyńskiego Filipa
Polarna
Polonijna
Popiełuszki Ks.
Popławskiego
Poprzeczna
Porfirowa
Poronińska
Port Solny
Portowa
Potiebni
Potrzask
Potrzebowskiego
Poturalskiego
Powały z Taczewa
Powroźnicza
Powstańców Śląskich Aleja
Powstańców Wielkopolskich
Prażmowskiego
Praska
Presleya Elvisa
Prokocimska
Promienna
Promowa
Pronaszków Z. i A.
Prosta
Pruszyńskiego
Prylińskiego Tomasza
Przecinek
Przedwiośnie
Przekątna
Przełazek
Przełęcz
Przełom
Przemiarki
Przemysłowa
Przewóz
Przewiewna
Przy Cegielni
Przy Kuźni
Przy Moście
Przy Torze
Przykopy
Przyrodnicza
Przystanek Plac
Pszczelna
Pszenna
Pułaskiego Kazimierza
Pustelnia
Pustynna
Puszkarska
Pychowicka
Pytalińskiego

 

R
Rabczańska
Rabsztyńska
Raciborska
Radłowa
Radnickiego Zygmunta
Radosna
Rakuś
Ratajska
Ratajskiego
Różana
Rączna
Rękawka
Redemptorystów
Rejtana Tadeusza
Rżącka
Robotnicza
Rodzinna
Rodziny Jędów
Roi Bolesława
Rollego Karola
Rolna
Rożena
Romanowicza
Rozdroże
Ruciana
Ruczaj
Rutkowskiego Maksymiliana
Rybitwy
Rydygiera
Rygiera
Rylskiego
Rymanowska
Rynek Dębnicki
Rynek Fałęcki
Rynek Podgórski
Rytownicza
Rzebika
Rzemieślnicza

 

S
Sacharowa
Sadka
Salezjańska
Sanatoryjna
Sandomierska

Seweryna
Siarczana
Siarczanogórska
Siarczki
Sidzińska
Siedlskiej
Sielska
Siemionowicza
Siostry Faustyny
Siostry Zimmer
Siostrzana
Skalica
Skąpskiego
Skośna
Skotczanka
Skotnicka
Skowronia
Skromna
Skrzetuskiego Jana
Skrzyneckiego Jana
Skwerowa
Słabego Mieczysława
Sławka Walerego
Słońskiego Gabriela
Słomiana
Słona Woda
Słupska
Smolarzy
Smoleńskiego
Smolenia


 

Smolki Stanisława
Smolna
Snozy
Snycerska
Sobótka
Soboniowicka
Sodowa
Sokolska
Solarzy
Solówki
Solna
Solvaya Ernesta
Soroki
Spacerowa
Spalskiego
Spółdzielców
Spiska
Sporna
Sporna
Sportowa
Spychalskiego Józefa
Srzednickiego
Stacyjna
Starca Tadeusza
Staromostowa
Starowiejska
Starzyńskiego Stefana
Stattlera
Stawisko
Stępice
Stępnia
Stoczniowców
Stoigniewa
Stojałowskiego
Stolarza
Storczykowa
Stoszki Jana księdza
Strażacka
Stróża Rybna
Stręcka
Strąkowa
Stroma
Strumienna
Strycharska
Stryjeńskiego
Studzianki
Stwarza
Sucha
Sucharskiego
Sudecka
Sułkowskiego
Surzyckiego
Swoboda
Swoszowicka
Syreńskiego
Szaflarska
Szafrana Tadeusza
Szaniewskiego Junoszy
Szara
Szarskiego
Szarych Szeregów
Szastera
Szczanieckiej
Szczawnicka
Szczęśliwa
Szczecińska
Szczegów
Szczygielskiego Stanisława
Szczygła
Szerokie Łąki
Szklarska
Szmaragdowa
Szpakowa
Szparagowa
Sztaudyngera
Szukiewicza
Szumca
Szuwarowa
Szwai Jana
Szwedzka
Szybisko
Szyllinga
Szymkiewicza
Szymonowica Szymona
Sanocka
Sapalskiego
Sapalskiego Franciszka
Sarmacka
Sas Zubrzyckiego
Saska
Sawiczewskich
Sąsiedzka
Schonborna
Schulza
Schweitzera
Sczanieckiej
Sempołowskiej Stefanii
Serbska
Serkowskiego Emila Pl.
 

Ś
Ściegiennego
Ślaskiego Jana
Śliska
Ślusarczyka
Ślusarska
Śmiałego Bolesława
Śnieżna
Św. Benedykta
Św. Kingi
Światowida
Świątnicka
Świętojańska
Świdzińskiego
Świebodzicka
Świeża
Świetlana

 

T

Taborowa
Taklińskiego
Talowskiego Teodora
Tańskiego
Targowa
Tarnobrzeska
Tarnowska
Tarnowskiego
Tatrzańska
Tęczowa
Telewizyjna
Teligi
Telimeny
Tischnera Józefa
Tochowicza Leona
Tokarska
Topazowa
Topiarnia
Topografów
Toporczyków
Torfowa
Torowa
Traczy
Traugutta
Trawniki
Tretówka
Trybuny Ludów
Tuchowska
Tulipanowa
Turecka
Turka księdza
Turniejowa
Turonia
Twardowskiego
Tymotkowa
Tyniecka
Tynkarzy
Tytusa

 

U
Udzieli
Ukośna
Uśmiech
Umińskiej Eugenii
Unruga Józefa
Urocza
Urwana
Uzdrowiskowa

 

W
Wachholza Leona
Wadowicka
Walgierza Wdałego
Wallenroda
Ważewskiego
Wałbrzyska
Wałowa
Wandejska
Wapienna
Wapowskiego
Warchałowskiego
Warneńczyka Władysława
Warszewicza
Wasilewskiego Edmunda
Wąchały
Węgierska
Węglarska
Wczasowa
Weigla
Welońskiego Piusa
Wicherkiewicza Bolesława
Wichrowa
Widłakowa
Widnokrąg
Wielicka
Wielkanocna
Wielogórska
Wierchowa
Wierzbowa
Wilgotna
Wiśniewskiego Jerzego
Winnicka
Witosa
Wlotowa
Włodarska
Włoska
Wodna
Wojciecha z Brudzewa
Wojnicka
Wolności
Wolska
Wróblowicka
Wrobela
Wrony
Wspólnej
Wujka Jakuba
Wygrana
Wyżynna
Wyłom
Wypoczynkowa
Wysłouchów
Wyszyńskiego
Wzgórze

 

Z
Za Lipkami
Za Torem
Zachodnia
Zadworze
Zagaje
Zagonów
Zagrody
Zagrodzie
Zagrodzkiego Adolfa
Zagumie
Zakarczmie
Zakleśnie
Zakopiańska
Zakrzowiecka
Zalesie
Zamiejska
Zamknięta
Zamkowa
Zamłynie
Zamoyskiego
Zana
Zaporoska
Zarosie
Zaruskiego
Zarzyckiego
Zatorska
Zawiła
Zawiszy
Zbaraska
Zbrojarzy
Zbydnicka
Zdrojowa
Zduńska
Zdunów
Zelwerowicza Aleksandra
Zembrzycka
Ziętary
Zieleniec
Zielińskiego Bogdana
Zielna
Zielona
Zielonogórska
Zimna
Ziobrowskiego Stefana
Złocieniowa
Zmartwychwstania ańskiego
Zolla
Zyndrama z Maszkowic

 

Ź

Źródlana

 

Ż
Żabia
Żabia
Żaka
Żaków Krakowskich
Żelazowskiego
Żeńców
Żmichowskiej Narcyzy
Żniwna
Żołnierska
Żurawia
Żywiecka
Żyzna